Prissmacer, Ess. Gaudi - Blanco, Matt, 60x120cm, 9.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.44 m2
| Merk | Prissmacer |
| Collectie | Ess. Gaudi |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco, Marfil |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 60x120cm |
| Dikte | 9,00 mm |
| Effect | Patroon |
| Gebruik | Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Prissmacer |
| Collectie | Ess. Gaudi |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco, Marfil |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 60x120cm |
| Dikte | 9,00 mm |
| Effect | Patroon |
| Gebruik | Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |