Prissmacer, Ess. Orla - White, Matt, 75x75cm, 10.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.69 m2
| Merk | Prissmacer |
| Collectie | Ess. Orla |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Grigio, Wit |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 75x75cm |
| Dikte | 10,50 mm |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Prissmacer |
| Collectie | Ess. Orla |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Grigio, Wit |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 75x75cm |
| Dikte | 10,50 mm |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |