Saloni Ceramica, Basalt - EPB710 - Gris, Matt, 30x60cm, 9.60mm, Rett.
m²
1 doos bevat 0.72 m2
| Merk | Saloni Ceramica |
| Collectie | Basalt |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlakte | Antideslizante, Matt |
| Afmetingen | 30x60cm, 45x45cm, 60x60cm |
| Dikte | 8,80 mm, 9,60 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R11 |
| Merk | Saloni Ceramica |
| Collectie | Basalt |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlakte | Antideslizante, Matt |
| Afmetingen | 30x60cm, 45x45cm, 60x60cm |
| Dikte | 8,80 mm, 9,60 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R11 |