Saloni Ceramica, Vantage - JKL535 - Blanco, Matt, 40x120cm, 10.90mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.44 m2
| Merk | Saloni Ceramica |
| Collectie | van tage |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco |
| Oppervlakte | Brillo, Matt |
| Afmetingen | 40x120cm |
| Dikte | 10,90 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Muur |
| Materiaal | Witte klei |
| Antislipbescherming | R11, R12 |
| Merk | Saloni Ceramica |
| Collectie | van tage |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco |
| Oppervlakte | Brillo, Matt |
| Afmetingen | 40x120cm |
| Dikte | 10,90 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Muur |
| Materiaal | Witte klei |
| Antislipbescherming | R11, R12 |