085 0044 959
| Artikelnummer | 8409832 |
| EAN | 8718835163426 |
| Merk | Ink |
| Serie | SP31 |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Verlichting | Ja |
| Lamptype | LED |
| Type verlichting | Directe verlichting |
| Plaats verlichting | Rondom |
| Spiegelverwarming | Ja |
| Touch schakelaar | Nee |
| Sensor | Ja |
| Stopcontact | Nee |
| Variabele lichtkleur | Ja |
| Materiaal | Glas |
| Glassoort | Spiegelglas |
| Vorm | Vierkant |
| Omkeerbaar | Ja |
| Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Spiegellijst | Ja |
| Kleurcategorie | Goud |
| Kleur omlijsting | Geborsteld Mat Goud |
| Klok | Nee |
| Planchet | Nee |
| Artikelnummer | 8409832 |
| EAN | 8718835163426 |
| Merk | Ink |
| Serie | SP31 |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Verlichting | Ja |
| Lamptype | LED |
| Type verlichting | Directe verlichting |
| Plaats verlichting | Rondom |
| Spiegelverwarming | Ja |
| Touch schakelaar | Nee |
| Sensor | Ja |
| Stopcontact | Nee |
| Variabele lichtkleur | Ja |
| Materiaal | Glas |
| Glassoort | Spiegelglas |
| Vorm | Vierkant |
| Omkeerbaar | Ja |
| Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Spiegellijst | Ja |
| Kleurcategorie | Goud |
| Kleur omlijsting | Geborsteld Mat Goud |
| Klok | Nee |
| Planchet | Nee |