085 0044 959
| Artikelnummer | 1110878 |
| EAN | 8718835102555 |
| Merk | Ink |
| Serie | SPK1 |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 14 cm |
| Verlichting | Nee |
| spiegelverwarming | Nee |
| Lichtschakelaar | Ja |
| Wandcontactdoos | Ja |
| Dubbelzijdige spiegeldeur | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Draairichting deur | Links en rechts |
| Materiaal corpus | Massief eiken |
| Materiaal front | Massief eiken |
| Kleur corpus | Massief charcoal |
| Artikelnummer | 1110878 |
| EAN | 8718835102555 |
| Merk | Ink |
| Serie | SPK1 |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 14 cm |
| Verlichting | Nee |
| spiegelverwarming | Nee |
| Lichtschakelaar | Ja |
| Wandcontactdoos | Ja |
| Dubbelzijdige spiegeldeur | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Draairichting deur | Links en rechts |
| Materiaal corpus | Massief eiken |
| Materiaal front | Massief eiken |
| Kleur corpus | Massief charcoal |