085 0044 959
| Artikelnummer | 1110373 |
| EAN | 8718835091538 |
| Merk | Ink |
| Serie | SPK3 |
| Breedte | 160 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Diepte | 14 cm |
| Verlichting | Nee |
| spiegelverwarming | Nee |
| Lichtschakelaar | Ja |
| Wandcontactdoos | Ja |
| Dubbelzijdige spiegeldeur | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Draairichting deur | Links en rechts |
| Materiaal corpus | Hout fineer |
| Materiaal front | Hout fineer |
| Kleur corpus | Fineer chocolate |
| Artikelnummer | 1110373 |
| EAN | 8718835091538 |
| Merk | Ink |
| Serie | SPK3 |
| Breedte | 160 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Diepte | 14 cm |
| Verlichting | Nee |
| spiegelverwarming | Nee |
| Lichtschakelaar | Ja |
| Wandcontactdoos | Ja |
| Dubbelzijdige spiegeldeur | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Draairichting deur | Links en rechts |
| Materiaal corpus | Hout fineer |
| Materiaal front | Hout fineer |
| Kleur corpus | Fineer chocolate |