085 0044 959
| Artikelnummer | 8409100 |
| EAN | 8718835132101 |
| Merk | Ink |
| Serie | SP18 |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Verlichting | Nee |
| Spiegelverwarming | Nee |
| Touch schakelaar | Nee |
| Sensor | Nee |
| Stopcontact | Nee |
| Variabele lichtkleur | Nee |
| Materiaal | Glas |
| Glassoort | Spiegelglas |
| Vorm | Rechthoekig |
| Omkeerbaar | Ja |
| Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Spiegellijst | Ja |
| Kleurcategorie | Zwart |
| Kleur omlijsting | Mat zwart |
| Klok | Nee |
| Planchet | Nee |
| Artikelnummer | 8409100 |
| EAN | 8718835132101 |
| Merk | Ink |
| Serie | SP18 |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Verlichting | Nee |
| Spiegelverwarming | Nee |
| Touch schakelaar | Nee |
| Sensor | Nee |
| Stopcontact | Nee |
| Variabele lichtkleur | Nee |
| Materiaal | Glas |
| Glassoort | Spiegelglas |
| Vorm | Rechthoekig |
| Omkeerbaar | Ja |
| Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Spiegellijst | Ja |
| Kleurcategorie | Zwart |
| Kleur omlijsting | Mat zwart |
| Klok | Nee |
| Planchet | Nee |