Tau Ceramica, Kian - Gold, Glossy, 60x60cm, 9.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.08 m2
| Merk | Tau Ceramica |
| Collectie | Kian |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Goud, Wit |
| Oppervlakte | Glanzend |
| Afmetingen | 60x60cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 8,5 mm, 9,2 mm, 9,5 mm, 10,5 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Witte klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Tau Ceramica |
| Collectie | Kian |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Goud, Wit |
| Oppervlakte | Glanzend |
| Afmetingen | 60x60cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 8,5 mm, 9,2 mm, 9,5 mm, 10,5 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Witte klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |