ABK, Chrome - PF60013808 - Black, Naturale, 120x120cm, 8.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 2.88 m2
| Merk | Abk |
| Verzameling | Chrome |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Black, White |
| Oppervlakte | Lux, Naturale, Soft |
| Afmetingen | 60x120cm, 120x120cm, 120x280cm, 160x320cm |
| Dikte | 6.00mm, 8.50mm |
| Gerectificeerd | Rectified |
| Effect | Kleur |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato steengoed, Witte klei |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | V1 |
| Merk | Abk |
| Verzameling | Chrome |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Black, White |
| Oppervlakte | Lux, Naturale, Soft |
| Afmetingen | 60x120cm, 120x120cm, 120x280cm, 160x320cm |
| Dikte | 6.00mm, 8.50mm |
| Gerectificeerd | Rectified |
| Effect | Kleur |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato steengoed, Witte klei |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | V1 |