ABK, Downtown - DWR03200 - Ash, Naturale, 30x60cm, 8.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.08 m2
| Merk | Abk |
| Verzameling | Downtown |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Ash, Earth, Ecru, Graphite, Ivory |
| Oppervlakte | Naturale, Walk |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 80x80cm |
| Dikte | 8.50mm |
| Gerectificeerd | Not rectified, Rectified |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis, Muur |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | R11, R9 |
| Anti-Slip waarde | V3 |
| Merk | Abk |
| Verzameling | Downtown |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Ash, Earth, Ecru, Graphite, Ivory |
| Oppervlakte | Naturale, Walk |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 80x80cm |
| Dikte | 8.50mm |
| Gerectificeerd | Not rectified, Rectified |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis, Muur |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | R11, R9 |
| Anti-Slip waarde | V3 |