ABK, Monolith - PF60001802 - Graphite, Naturale, 120x120cm, 8.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 2.88 m2
| Merk | Abk |
| Verzameling | Monolith |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Fog, Graphite, Greige, Sand |
| Oppervlakte | Naturale |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 80x160cm, 120x120cm, 120x280cm |
| Dikte | 6.00mm, 8.50mm, 20.00mm |
| Gerectificeerd | Rectified |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | R10 |
| Anti-Slip waarde | V3 |
| Merk | Abk |
| Verzameling | Monolith |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Fog, Graphite, Greige, Sand |
| Oppervlakte | Naturale |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 80x160cm, 120x120cm, 120x280cm |
| Dikte | 6.00mm, 8.50mm, 20.00mm |
| Gerectificeerd | Rectified |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | R10 |
| Anti-Slip waarde | V3 |