Alaplana Ceramica, Dalkey - Perla, Mate, 100x100cm, 10.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 2.0 m2
| Merk | Alaplana Ceramica |
| Verzameling | Dalkey |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Gris, Perla |
| Oppervlakte | Mate |
| Afmetingen | 60x120cm, 100x100cm |
| Dikte | 10.00mm |
| Gerectificeerd | Rectified |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |
| Merk | Alaplana Ceramica |
| Verzameling | Dalkey |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Gris, Perla |
| Oppervlakte | Mate |
| Afmetingen | 60x120cm, 100x100cm |
| Dikte | 10.00mm |
| Gerectificeerd | Rectified |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |