Apavisa, Earth - Beige, Lappato, 45x90cm, 11.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.2 m2
| Merk | Apavisa |
| Verzameling | Earth |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Blue, White |
| Oppervlakte | Lappato, Naturale |
| Afmetingen | 15x90cm, 30x120cm, 60x60cm, 45x90cm, 60x120cm |
| Dikte | 7.00mm, 11.00mm |
| Gerectificeerd | Not rectified, Rectified |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |
| Merk | Apavisa |
| Verzameling | Earth |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Blue, White |
| Oppervlakte | Lappato, Naturale |
| Afmetingen | 15x90cm, 30x120cm, 60x60cm, 45x90cm, 60x120cm |
| Dikte | 7.00mm, 11.00mm |
| Gerectificeerd | Not rectified, Rectified |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |