085 0044 959
| Fabrikantnummer | 5-GG-465 |
| EAN | 8720724571328 |
| Merk | Brauer |
| Serie | Stripe |
| Hoogte uitloop | 3,7 cm |
| Diepte uitloop | 11 cm |
| Hoogte kraan | 13,3 cm |
| Vorm uitloop | J-uitloop |
| Stijl | Tijdloos / modern |
| Kleurcategorie | Goud |
| Kleur | Geborsteld Goud PVD |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal kraan | Messing |
| Afwerking greep | Stripe |
| Model | Laag |
| Uitvoering | Zonder waste |
| Uitvoering uitloop | Vaste uitloop |
| Maat aansluiting aanvoer | 1/2" |
| Rozetten | Ja |
| Warm/koud aansluiting | Alleen koud water |
| Sensor | Nee |
| Belgaqua | Nee |
| Fabrikantnummer | 5-GG-465 |
| EAN | 8720724571328 |
| Merk | Brauer |
| Serie | Stripe |
| Hoogte uitloop | 3,7 cm |
| Diepte uitloop | 11 cm |
| Hoogte kraan | 13,3 cm |
| Vorm uitloop | J-uitloop |
| Stijl | Tijdloos / modern |
| Kleurcategorie | Goud |
| Kleur | Geborsteld Goud PVD |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal kraan | Messing |
| Afwerking greep | Stripe |
| Model | Laag |
| Uitvoering | Zonder waste |
| Uitvoering uitloop | Vaste uitloop |
| Maat aansluiting aanvoer | 1/2" |
| Rozetten | Ja |
| Warm/koud aansluiting | Alleen koud water |
| Sensor | Nee |
| Belgaqua | Nee |