Ga direct naar de productinformatie
Gigacer, Terra - Salina, Natural, 60x60cm, 6.00mm, Rett.
Prijs op aanvraag
Laagste prijsgarantie
Levering vanaf 14 werkdagen
Altijd laagste prijsgarantie
A-kwaliteit tegels uit Italïe en Spanje
Geen restpartijen, altijd levering uit 1 tint
Levering in Nederland en Belgïe
Specificaties
Dankzij de lucidato , natuurlijk oppervlak, deze tegel met steeneffect geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder arsa, kalma, dolce, mista, salina, de Terra tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 60x60cm, 60x120cm, 120x120cm, 120x250cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid voor het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van Terra tegels van 6 mm, 12 mm garanderen weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
Gemaakt met hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail , Terra tegels van Gigacer zijn de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een oplossing van topklasse.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van Terra tegels van Gigacer om uw ruimtes om te toveren in echte designmeesterwerken.
| Merk | Gigacer |
| Collectie | Terra |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Arsa, Calma, Dolce, Mista, Salina |
| Oppervlakte | Lucidato, natuurlijk |
| Afmetingen | 60x60cm, 60x120cm, 120x120cm, 120x250cm |
| Dikte | 6 mm, 12 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
Beschrijving
Dankzij de lucidato , natuurlijk oppervlak, deze tegel met steeneffect geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder arsa, kalma, dolce, mista, salina, de Terra tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 60x60cm, 60x120cm, 120x120cm, 120x250cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid voor het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van Terra tegels van 6 mm, 12 mm garanderen weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
Gemaakt met hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail , Terra tegels van Gigacer zijn de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een oplossing van topklasse.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van Terra tegels van Gigacer om uw ruimtes om te toveren in echte designmeesterwerken.
| Merk | Gigacer |
| Collectie | Terra |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Arsa, Calma, Dolce, Mista, Salina |
| Oppervlakte | Lucidato, natuurlijk |
| Afmetingen | 60x60cm, 60x120cm, 120x120cm, 120x250cm |
| Dikte | 6 mm, 12 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
Meest gekozen
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Advies of hulp nodig bij het samenstellen van je
droombadkamer?
Chat met ons
Snel antwoord via live chat
Bel ons
085-0044 959