Ga direct naar de productinformatie
Grespania, Esplendor - Iron, Pulido, 120x260cm, 5.60mm, Rett.
Prijs op aanvraag
Laagste prijsgarantie
Levering vanaf 14 werkdagen
Altijd laagste prijsgarantie
A-kwaliteit tegels uit Italïe en Spanje
Geen restpartijen, altijd levering uit 1 tint
Levering in Nederland en Belgïe
Specificaties
Dankzij de pulido oppervlak geeft deze tegel met steeneffect een luxueuze en verfijnde uitstraling, die zich perfect aanpast aan elk type ontwerp.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder ijzer, zilver, staal, wit, de Esplendor tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 30x60cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, 120x120cm, 100x300cm, 120x260cm, 120x360cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid voor het creëren van uw ruimtes.
Bedankt Dankzij de dikte van 5,60 mm en 10,00 mm garanderen Esplendor tegels weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
Gemaakt met hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail zijn de Esplendor tegels van Grespania de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een stijlvolle, superieure oplossing.
Kies het tijdloze schoonheid en elegantie van Esplendor tegels van Grespania om uw ruimtes te transformeren in echte designmeesterwerken.
| Merk | Grespania |
| Collectie | Esplendor |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | IJzer, Zilver, Staal, Wit |
| Oppervlakte | Pulido |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, 120x120cm, 100x300cm, 120x260cm, 120x360cm |
| Dikte | 5,60 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
Beschrijving
Dankzij de pulido oppervlak geeft deze tegel met steeneffect een luxueuze en verfijnde uitstraling, die zich perfect aanpast aan elk type ontwerp.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder ijzer, zilver, staal, wit, de Esplendor tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 30x60cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, 120x120cm, 100x300cm, 120x260cm, 120x360cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid voor het creëren van uw ruimtes.
Bedankt Dankzij de dikte van 5,60 mm en 10,00 mm garanderen Esplendor tegels weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
Gemaakt met hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail zijn de Esplendor tegels van Grespania de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een stijlvolle, superieure oplossing.
Kies het tijdloze schoonheid en elegantie van Esplendor tegels van Grespania om uw ruimtes te transformeren in echte designmeesterwerken.
| Merk | Grespania |
| Collectie | Esplendor |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | IJzer, Zilver, Staal, Wit |
| Oppervlakte | Pulido |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, 120x120cm, 100x300cm, 120x260cm, 120x360cm |
| Dikte | 5,60 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
Meest gekozen
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Advies of hulp nodig bij het samenstellen van je
droombadkamer?
Chat met ons
Snel antwoord via live chat
Bel ons
085-0044 959