Ga direct naar de productinformatie
Grespania, Mitica - 44MI79R - Arena, Matt, 60x120cm, 10.00mm, Rett.
Prijs op aanvraag
Laagste prijsgarantie
Levering vanaf 14 werkdagen
Altijd laagste prijsgarantie
A-kwaliteit tegels uit Italïe en Spanje
Geen restpartijen, altijd levering uit 1 tint
Levering in Nederland en Belgïe
Specificaties
Dankzij de anti -glad, mat oppervlak, deze tegel met steeneffect geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder antracita, arena, blanco, grijs, marfil , bijvoorbeeld, de Mitica tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 30x60cm, 31,5x100cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, 120x120cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid voor het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 8 mm, 8,7 mm, 10,00 mm, 20,00 mm garanderen Mitica tegels weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
De Mitica tegels van Grespania zijn gemaakt van hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail. Ze zijn de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een oplossing van hogere klasse.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van Mitica tegels van Grespania om uw ruimtes om te toveren in echte designmeesterwerken.
| Merk | Grespania |
| Collectie | Mitica |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Antracita, Arena, Blanco, Gris, Marfil, Perla |
| Oppervlakte | Antislip, Mat |
| Afmetingen | 30x60cm, 31.5x100cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, 120x120cm |
| Dikte | 8 mm, 8,7 mm, 10,00 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |
Beschrijving
Dankzij de anti -glad, mat oppervlak, deze tegel met steeneffect geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder antracita, arena, blanco, grijs, marfil , bijvoorbeeld, de Mitica tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 30x60cm, 31,5x100cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, 120x120cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid voor het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 8 mm, 8,7 mm, 10,00 mm, 20,00 mm garanderen Mitica tegels weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
De Mitica tegels van Grespania zijn gemaakt van hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail. Ze zijn de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een oplossing van hogere klasse.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van Mitica tegels van Grespania om uw ruimtes om te toveren in echte designmeesterwerken.
| Merk | Grespania |
| Collectie | Mitica |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Antracita, Arena, Blanco, Gris, Marfil, Perla |
| Oppervlakte | Antislip, Mat |
| Afmetingen | 30x60cm, 31.5x100cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, 120x120cm |
| Dikte | 8 mm, 8,7 mm, 10,00 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |
Meest gekozen
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Advies of hulp nodig bij het samenstellen van je
droombadkamer?
Chat met ons
Snel antwoord via live chat
Bel ons
085-0044 959