Ga direct naar de productinformatie
Grespania, Volga - 57VO9PD - Grafito, Pulido, 10x60cm, 10.00mm, Rett.
€50,22
Elders goedkoper? Neem contact op.
Op voorraad
Levering vanaf 7 werkdagen
Gratis verzending vanaf €500,00
14 dagen retourrecht
Elders goedkoper? Neem contact op.
Levering vanaf 7 werkdagen
Specificaties
Dankzij de matte , pulido, relief oppervlak, deze tegel met steeneffect geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder antracita, arena, grafito, grijs, de Volga tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 10x60cm, 14,5x60cm, 30x60cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid bij het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 10 mm, 20 mm garanderen de Volga tegels weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
Gemaakt met hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail zijn de Volga tegels van Grespania de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een oplossing van topklasse.
Kies het tijdloze schoonheid en elegantie van Volga tegels van Grespania om uw ruimtes te transformeren in echte designmeesterwerken
| Merk | Grespania |
| Collectie | Wolga |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Antracita, Arena, Grafito, Grijs |
| Oppervlakte | Matt, Pulido, Relieve |
| Afmetingen | 10x60cm, 14.5x60cm, 30x60cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm |
| Dikte | 10 mm, 20 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11, R9 |
Beschrijving
Dankzij de matte , pulido, relief oppervlak, deze tegel met steeneffect geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder antracita, arena, grafito, grijs, de Volga tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 10x60cm, 14,5x60cm, 30x60cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid bij het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 10 mm, 20 mm garanderen de Volga tegels weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
Gemaakt met hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail zijn de Volga tegels van Grespania de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een oplossing van topklasse.
Kies het tijdloze schoonheid en elegantie van Volga tegels van Grespania om uw ruimtes te transformeren in echte designmeesterwerken
| Merk | Grespania |
| Collectie | Wolga |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Antracita, Arena, Grafito, Grijs |
| Oppervlakte | Matt, Pulido, Relieve |
| Afmetingen | 10x60cm, 14.5x60cm, 30x60cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm |
| Dikte | 10 mm, 20 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11, R9 |
Meest gekozen
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Advies of hulp nodig bij het samenstellen van je
droombadkamer?
Chat met ons
Snel antwoord via live chat
Bel ons
085-0044 959