Ga direct naar de productinformatie
Grespania, Volterra - 36V140R - Blanco, Matt, 120x120cm, 10.00mm, Rett.
€40,32
Elders goedkoper? Neem contact op.
Op voorraad
Levering vanaf 7 werkdagen
Gratis verzending vanaf €500,00
14 dagen retourrecht
Elders goedkoper? Neem contact op.
Levering vanaf 7 werkdagen
Specificaties
Dankzij de matte , pulido oppervlak, deze tegel met marmereffect geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder beige, blanco, grijs, marfil, de Volterra tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 30x60cm, 31,5x100cm, 80x80cm, 59x119cm, 60x120cm, 119x119cm, 120x120cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid bij het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 8,70 mm en 10,00 mm garanderen Volterra tegels weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
Gemaakt met hoge kwaliteit materialen en met aandacht voor elk detail zijn de Volterra tegels van Grespania de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een oplossing van superieure klasse.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van Volterra tegels van Grespania om uw ruimtes om te toveren in ware designmeesterwerken.
| Merk | Grespania |
| Collectie | Volterra |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Blanco, Gris, Marfil |
| Oppervlakte | Matt, Pulido |
| Afmetingen | 30x60cm, 31.5x100cm, 80x80cm, 59x119cm, 60x120cm, 119x119cm, 120x120cm |
| Dikte | 8,70 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10 |
Beschrijving
Dankzij de matte , pulido oppervlak, deze tegel met marmereffect geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder beige, blanco, grijs, marfil, de Volterra tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 30x60cm, 31,5x100cm, 80x80cm, 59x119cm, 60x120cm, 119x119cm, 120x120cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid bij het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 8,70 mm en 10,00 mm garanderen Volterra tegels weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
Gemaakt met hoge kwaliteit materialen en met aandacht voor elk detail zijn de Volterra tegels van Grespania de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een oplossing van superieure klasse.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van Volterra tegels van Grespania om uw ruimtes om te toveren in ware designmeesterwerken.
| Merk | Grespania |
| Collectie | Volterra |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Blanco, Gris, Marfil |
| Oppervlakte | Matt, Pulido |
| Afmetingen | 30x60cm, 31.5x100cm, 80x80cm, 59x119cm, 60x120cm, 119x119cm, 120x120cm |
| Dikte | 8,70 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10 |
Meest gekozen
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Advies of hulp nodig bij het samenstellen van je
droombadkamer?
Chat met ons
Snel antwoord via live chat
Bel ons
085-0044 959