Harmony Inspire, Pasadena - 21599 - California Blue, Lucido, 7.5x30cm, 9.00mm
m²
1 doos bevat 0.5 m2
| Merk | Harmonie Inspire |
| Collectie | Pasadena |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | California Blue, California Green, California Moonlight, California Taupe, California White |
| Oppervlakte | Lucido |
| Afmetingen | 7,5x30cm |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Harmonie Inspire |
| Collectie | Pasadena |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | California Blue, California Green, California Moonlight, California Taupe, California White |
| Oppervlakte | Lucido |
| Afmetingen | 7,5x30cm |
| Dikte | 9 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |