Ga direct naar de productinformatie
Harmony Inspire, Pique - 31066 - Waffle White, Matt, 20x40cm, 10.30mm
Prijs op aanvraag
Laagste prijsgarantie
Levering vanaf 14 werkdagen
Altijd laagste prijsgarantie
A-kwaliteit tegels uit Italïe en Spanje
Geen restpartijen, altijd levering uit 1 tint
Levering in Nederland en Belgïe
Specificaties
Bedankt met een mat oppervlak, deze tegel met kleureffect geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder 3d anth, 3d bordeaux, 3d zand, 3d wit, wafel anth, wafel bordeaux, wafel zand, wafel wit, de Pique tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 10x10cm, 10x40cm, 20x40cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid voor het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 9 mm, 10,30 mm, 16,00 mm garanderen de Pique tegels weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
Gemaakt van hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail, zijn de Pique tegels van Harmony Inspire de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een oplossing van hogere klasse.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van Pique tegels van Harmony Inspire om uw ruimtes te transformeren in echte designmeesterwerken.
| Merk | Harmonie Inspire |
| Collectie | Pique |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | 3d Anth, 3d Bordeaux, 3d Wit, Wafel Anth, Wafel Bordeaux, Wafel Zand, Wafel Wit |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 10x10cm, 10x40cm, 20x40cm |
| Dikte | 9 mm, 10,30 mm, 16,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, Niet gerectificeerd |
| Effect | Kleur |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
Beschrijving
Bedankt met een mat oppervlak, deze tegel met kleureffect geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder 3d anth, 3d bordeaux, 3d zand, 3d wit, wafel anth, wafel bordeaux, wafel zand, wafel wit, de Pique tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 10x10cm, 10x40cm, 20x40cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid voor het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 9 mm, 10,30 mm, 16,00 mm garanderen de Pique tegels weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
Gemaakt van hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail, zijn de Pique tegels van Harmony Inspire de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een oplossing van hogere klasse.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van Pique tegels van Harmony Inspire om uw ruimtes te transformeren in echte designmeesterwerken.
| Merk | Harmonie Inspire |
| Collectie | Pique |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | 3d Anth, 3d Bordeaux, 3d Wit, Wafel Anth, Wafel Bordeaux, Wafel Zand, Wafel Wit |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 10x10cm, 10x40cm, 20x40cm |
| Dikte | 9 mm, 10,30 mm, 16,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, Niet gerectificeerd |
| Effect | Kleur |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
Meest gekozen
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Advies of hulp nodig bij het samenstellen van je
droombadkamer?
Chat met ons
Snel antwoord via live chat
Bel ons
085-0044 959