Marazzi, SistemT_-_Cromie - MRJP - Antracite_c, Matt, 30x30cm, 8.50mm
m²
1 doos bevat 1.35 m2
| Merk | Marazzi |
| Collectie | SistemT_-_Cromie |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Antraciet_c, Bianco_c, Cemento_c, Grigio Chiaro_c, Grigio Medio_c, Panna_c, Tortora_c |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 30x30cm |
| Dikte | 8,50 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R9 |
| Merk | Marazzi |
| Collectie | SistemT_-_Cromie |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Antraciet_c, Bianco_c, Cemento_c, Grigio Chiaro_c, Grigio Medio_c, Panna_c, Tortora_c |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 30x30cm |
| Dikte | 8,50 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R9 |