Ga direct naar de productinformatie
Ragno, Re_solution - R6J3 - Greige, Brill , 60x60cm, 10.00mm, Rett.
Prijs op aanvraag
Laagste prijsgarantie
Levering vanaf 14 werkdagen
Altijd laagste prijsgarantie
A-kwaliteit tegels uit Italïe en Spanje
Geen restpartijen, altijd levering uit 1 tint
Levering in Nederland en Belgïe
Specificaties
Dankzij de glans Deze tegel met betoneffect, mat strutturato-oppervlak, geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder wit, greige, linel, potlood, smoke , stedelijk, de Re_solution tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 30x60cm, 60x60cm, 75x75cm, 60x120cm, 75x150cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid bij het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 9,50 mm, 10,00 mm garanderen de Re_solution tegels weerstand en duurzaamheid in de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
Gemaakt met hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail, de Re_solution tegels van Ragno zijn de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een oplossing van superieure klasse.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van Re_solution tegels van Ragno om uw ruimtes om te toveren in ware meesterwerken.
| Merk | Ragno |
| Collectie | Re_solution |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Wit, Greige, Linel, Potlood, Smoke, Urban |
| Oppervlakte | Brill, Matt, Strutturato |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 75x75cm, 60x120cm, 75x150cm |
| Dikte | 9,50 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |
Beschrijving
Dankzij de glans Deze tegel met betoneffect, mat strutturato-oppervlak, geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder wit, greige, linel, potlood, smoke , stedelijk, de Re_solution tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 30x60cm, 60x60cm, 75x75cm, 60x120cm, 75x150cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid bij het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 9,50 mm, 10,00 mm garanderen de Re_solution tegels weerstand en duurzaamheid in de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
Gemaakt met hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail, de Re_solution tegels van Ragno zijn de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een oplossing van superieure klasse.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van Re_solution tegels van Ragno om uw ruimtes om te toveren in ware meesterwerken.
| Merk | Ragno |
| Collectie | Re_solution |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Wit, Greige, Linel, Potlood, Smoke, Urban |
| Oppervlakte | Brill, Matt, Strutturato |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 75x75cm, 60x120cm, 75x150cm |
| Dikte | 9,50 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |
Meest gekozen
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Advies of hulp nodig bij het samenstellen van je
droombadkamer?
Chat met ons
Snel antwoord via live chat
Bel ons
085-0044 959